V Niedziela Zwykła
7 lutego 2010 r
.

1. Dziś, z racji I niedzieli lutego, o godz. 17.00 zostanie odprawione nabożeństwo adoracyjne, a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Światowy Dzień Chorych w naszej parafii będziemy obchodzili w czwartek 11 lutego. Na Mszę św. o godz. 10.00. zapraszamy wszystkie osoby w podeszłym wieku i chore. Prosimy również wolontariuszy o pomoc w dowiezieniu do kościoła osób, które same nie będą mogły przybyć na tę uroczystość.

3. W najbliższym czasie sakrament małżeństwa zawrą:
    Piotr Bronisław Pluta, kawaler z parafii tutejszej
    i Barbara Karwowska, panna z parafii pw. 10 tyś. Rycerzy Męczenników w Trzebieszowie – zapowiedź II.
    Każdy, kto by wiedział o przeszkodach zachodzących między narzeczonymi, zobowiązany jest powiadomić kancelarię parafialną. Narzeczonych polecamy modlitwie parafian.

4. Taca z następnej niedzieli przeznaczona jest na potrzeby Wyższego Metropolitalnego Seminarium Duchownego
    w Warszawie.

5. W tym tygodniu, w środę, 10 lutego, przypada Wspomnienie św. Scholastyki, Dziewicy.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.