III Niedziela Zwykła
24 stycznia 2010 r
.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych, polecanych w wypominkach rocznych.

2. W imieniu potrzebującej rodziny, o której trudnych warunkach informowaliśmy w poprzednią niedzielę, składamy serdeczne podziękowanie naszemu parafianinowi, który prosił, aby nie podawać jego nazwiska, za zakupienie dwu grzejników olejowych. Dziękujemy również innym osobom, które odpowiedziały na nasz apel miedzy innymi państwu Hannie i Bogdanowi Drabikom oraz panu Włodzimierzowi Sawickiemy. Zapewniamy, że wszystkie dostarczone do nas urządzenia grzewcze zostaną przekazane osobom potrzebującym z naszej parafii.

3. Odpowiadając na apel Ks. Abp. Kazimierza Nycza, Metropolity Warszawskiego, dziś, po każdej Mszy św., przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na pomoc ofiarom trzęsienia ziemi w Haiti.

4. 4. Msza św. w intencji dzieci ochrzczonych w naszym kościele, w 2009 roku, zostanie odprawiona w Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej, w dniu 2 lutego o godz. 18.00. Zapraszamy rodziców wraz z dziećmi i innymi członkami rodzin do wspólnej modlitwy. Prosimy o przyniesienie na tę Mszę świec od chrztu św. oraz zgłoszenie w zakrystii lub kancelarii imion dzieci, w których intencji będziemy się modlić.

5. Zapraszamy na koncert kolęd w wykonaniu znanej artystki p. Małgorzaty Wawelskiej przy akompaniamencie na organach p. Roberta Grudnia, który odbędzie się 2 lutego o godz. 19.00., w naszym kościele.

6. W tym tygodniu przypadają następujące wspomnienia liturgiczne:
    - w poniedziałek, 25 stycznia, Święto Nawrócenia św. Pawła Apostoła.
    - we wtorek, 26 stycznia, Wspomnienie św. Tymoteusza i Tytusa, Biskupów.
    - w środę, 27 stycznia, Wspomnienie bł. Jerzego Matulewicza, Biskupa.
    - w czwartek, 28 stycznia, Wspomnienie św. Tomasza z Akwinu, Kapłana i Doktora Kościoła.
    Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny, składamy życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności w życiu osobistym i zawodowym.

7. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy ulicach:
    - w poniedziałek, 25 stycznia ul. Biedronki 3 do 63A (numery nieparzyste),
    - we wtorek, 26 stycznia ul. Biedronki 69 do 119
    (numery nieparzyste), 156, 158,
    - w środę, 27 stycznia ul. Biedronki 6 do 62 (numery parzyste)
    i od 90 do 114 (numery parzyste),
    - w czwartek, 28 stycznia Biedronki 64 do 88B (numery parzyste) i ul. Sielanki,
    - w piątek, 29 stycznia ul. Przedatki, ul. Łucznicza, ul. Ostra i Pałac Wilanowski,
    - w sobotę, 30 stycznia ul. Janczarów.
    W dni powszednie kolędę rozpoczynamy od godz. 16.00, a sobotę od godz. 14.00.
    Mieszkańców wymienionych ulic prosimy o pomoc w rozniesieniu powiadomień o wizycie duszpasterskiej.