Druga Niedziela po Narodzeniu Pańskim
3 stycznia 2010 r.

1. Dziś, z racji I niedzieli stycznia, zostanie odprawione nabożeństwo adoracyjne o godz. 17.00,
    a następnie procesja eucharystyczna wewnątrz świątyni. Prosimy ministrantów, bielanki, asystę kościelną i wszystkie wspólnoty parafialne o udział w procesji. Po procesji modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Dziś o godz. 13.00. Jego Eminencja Ksiądz Kardynał Józef Glemp, Prymas Senior, Wielki Przeor Polskiego Zwierzchnictwa, odprawi Mszę św., w której uczestniczyć będą Kawalerowie i Damy Zakonu Rycerskiego Świętego Grobu Bożego w Jerozolimie.

3. W najbliższą środę, 6 stycznia, przypada Uroczystość Objawienia Pańskiego. Msze św. sprawowane będą o godz.: 7.00., 9.00., 17.00. i 18.00. W czasie każdej Mszy pobłogosławimy kadzidło i kredę, którą oznaczymy drzwi naszych mieszkań i domów. Taca z uroczystości przeznaczona jest na misje.

4. W tym tygodniu przypada I czwartek miesiąca. Msza św. wotywna o Chrystusie Najwyższym
    i Wiecznym Kapłanie zostanie odprawiona o godz. 17.00. a po Mszy św. koronka do Miłosierdzia Bożego.
    W tym dniu, w sposób szczególny, modlimy się o powołania kapłańskie.

5. Spotkanie dla młodzieży przygotowującej się do sakramentu bierzmowania odbędzie się w najbliższy
    czwartek, 7 stycznia, o godz. 18.45., w kościele.

6. Spotkanie formacyjne Odnowy w Duchu Świętym odbędzie się w piątek, 8 stycznia,
    o godz. 19.00.

7. Spotkanie rodziców i dzieci przygotowujących się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w następna niedzielę, 10 stycznia, po Mszy św. o godz. 11.30.

8. W bieżącym miesiącu mamy jeszcze wolne intencje mszalne.

9. Kontynuujemy wizytę duszpasterską. W tym tygodniu odwiedzimy rodziny mieszkające przy ulicach:
    - w poniedziałek, 4 stycznia ul. Lentza 35/kl. I, II, III
    - we wtorek, 5 stycznia ul. Lentza 35/kl. IV, i od nr 2B do 19
    i ul. Królewicza Jakuba 1 do 13A
    - w czwartek, 7 stycznia ul. Królewicza Jakuba 17 do 105
    - w piątek, 8 stycznia ul. Królewicza Jakuba 2 do 12B
    (numery parzyste)
    i od 66 do 88
     (numery parzyste)
    - w sobotę, 9 stycznia ul. Rumiana 1 do 15C
     (numery nieparzyste)
    i ul. Królewicza Jakuba od 14 do 64A (numery parzyste).

10. W przyszłą niedzielę, 10 stycznia, przypada Święto Chrztu Pańskiego.

11. Miłosiernemu Bogu polecamy zmarłych w ostatnim miesiącu naszych parafian:
    - Helenę Stolarczyk
    - s. Fabiolę
    - Zygmunta Terlikowskiego
    - Bogusławę Ziółkowską
    - Andrzeja Pyzla

Wieczny odpoczynek racz im dać Panie a światłość wiekuista niechaj im świeci.
    Niech odpoczywają w pokoju wiecznym. Amen.