XXIV Niedziela Zwykła – 13 września 2009 r.

1. Nieszpory dziś o godz. 17.00. Bezpośrednio po nabożeństwie modlić się będziemy za naszych zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. W poniedziałek, 14 września przypada święto Podwyższenia Krzyża Świętego, we wtorek wspomnienie NMP Bolesnej, w środę wspomnienie świętych męczenników Korneliusza Papieża i Cypriana Biskupa, w czwartek wspomnienie bł. Zygmunta Szczęsnego Felińskiego Biskupa, w piątek święto św. Stanisława Kostki, patrona Polski i naszej Archidiecezji. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

3. Spotkanie organizacyjne dla dzieci pragnących uczęszczać na katechezę przy parafii odbędzie się w poniedziałek,
7 września, o godz. 17.00., w Kanonii.

4. Spotkania Scholi „Magnifikat” odbywają się w każdą sobotę o godz. 10.00., w Kanonii. Zapraszamy wszystkie dzieci pragnące aktywnie uczestniczyć we Mszy św. na próby scholi.

5. Spotkanie Bielanek odbędzie się w sobotę, 26 września, o godz. 11.30., w Kanonii.

6. W dniach 19-20 września, odbędzie się Ogólnopolska Pielgrzymka Ludzi Pracy na Jasną Górę. Szczegółowy program pielgrzymki został zamieszczony w gablocie przed kościołem.

7. Ogłaszamy konkurs dla dzieci. Aby wziąć udział w konkursie należy rozwiązywać krzyżówki, rebusy i zgadywanki zamieszczane w gazetce parafialnej Klimaty św. Anny. Rozwiązania z każdego miesiąca należ włożyć do jednej koperty, czytelnie podpisać swoim imieniem i nazwiskiem i wrzucić do specjalnej skrzynki w zakrystii. Ogłoszenie wyników nastąpi na łamach gazetki. Dla zwycięzców przewidziane są nagrody. Zachęcamy również dzieci do współredagowania kącika dziecięcego naszej gazetki. Szczegółowe informacje na ten temat można znaleźć w Klimatach św. Anny.

8. W przyszłą niedzielę, 20 września, zostanie przeprowadzona zbiórka ofiar do puszek na potrzeby Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego.