XX Niedziela Zwykła – 16 sierpnia 2009 r.

1. Różaniec, dziś, o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś o godz. 16.00.

3. W poniedziałek, 17 sierpnia, przypada wspomnienie św. Jacka, Kapłana, w czwartek 20 sierpnia, wspomnienie św. Bernarda, Opata i Doktora Kościoła, w piątek 21 sierpnia wspomnienie św. Piusa X, Papieża a w sobotę 22 sierpnia wspomnienie Najść. Maryi Panny, Królowej. Wszystkim obchodzącym w tym tygodniu imieniny składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i wszelkiej pomyślności.

4. Jak każdego roku pomagamy najuboższym rodzinom z naszej parafii w przygotowaniu ich dzieci do nowego roku szkolnego, dlatego dziś i w następną niedzielę przed kościołem przeprowadzamy zbiórkę ofiar na tornistry, podręczniki, zeszyty i przybory do pisania.