XV Niedziela Zwykła – 12 lipca 2009 r.

1. Nieszpory, dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Przypominamy, że kancelaria parafialna, w okresie wakacji czynna jest od poniedziałku do piątku
w godz. od 16.00. do 18.00.

3. Zgodnie z rozporządzeniem Jego Ekscelencji Księdza Arcybiskupa Kazimierza Nycza, dziś, przed kościołem zbieramy do puszek ofiary na rzecz osób poszkodowanych w czasie ostatnich powodzi.

4. Zapraszamy wszystkich chętnych, młodzież i dorosłych do współpracy przy redagowaniu gazetki parafialnej. Mile widziana będzie współpraca osób mających już doświadczenie w tego rodzaju działalności: redaktorów, grafików, nauczycieli języka polskiego, osoby dokumentujące bieżące wydarzenia naszej społeczności. Informujemy również, że w naszej gazetce można zamieszczać informacje dotyczące pracy. Pracodawcy i osoby poszukujące pracy mogą ogłaszać oferty bezpłatnie.