XII Niedziela Zwykła - 21 czerwca 2009 r.

1. Nabożeństwo czerwcowe dziś o godz. 17.00. Po nabożeństwie modlić się będziemy za zmarłych polecanych w wypominkach rocznych.

2. Spotkanie Kół Żywego Różańca odbędzie się dziś, o godz. 16.00.

3. Nabożeństwo czerwcowe przy kapliczce na Powsinku zostanie odprawione w najbliższy wtorek, 23 czerwca o godz. 19.00..

4. W środę 24 czerwca przypada Uroczystość Narodzenia św. Jan Chrzciciela.

5. Parafialny Oddział Akcji Katolickiej organizuje, w najbliższą sobotę, 27 czerwca, pielgrzymkę do Częstochowy. Są jeszcze wolne miejsca. Odjazd sprzed kościoła o godz. 6.00. Koszt pielgrzymki wynosi 50 PLN.

6. XI rocznica koronacji Matki Bożej Tęskniącej w sanktuarium w Powsinie w następną niedzielę 28 czerwca. Mszę św. o godz. 11.30. odprawi Ks. Biskup Piotr Jarecki. Po Mszy św. wystąpi chór „Poznańskie Słowiki”, pod dyrekcją Stefana Stuligrosza. Na uroczystość zaprasza kustosz sanktuarium i proboszcz parafii Ks. Lech Sitek.